close
تبلیغات در اینترنت
برترین مطالب اندروید

دیجی هات،برترین مطالب از سراسر وب

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

هم اکنون قابلیت جدیدی به اینستاگرام اضافه شده که به موجب آن کاربران می‌توانند به جای حذف پست های ارسالی خود نسبت به آرشیو یا مخفی کردن آن‌ها وارد عمل شوند. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه آرشیو کردن پست ها در اینستاگرام (Archive) بپردازیم.

ادامه مطلب

شامگاه شنبه سعید کریمیان مدیر شبکه جم تی‌وی در استانبول هدف حمله مسلحانه افراد ناشناس قرار گرفت و به گفته نزدیکان او درگذشته است.


هویت و قصد ضارب یا ضاربان هنوز مشخص نیست.


به گفته نزدیکان کریمیان، دقایقی پس از این‌که او محل کار خود را با خودروی شخصی‌اش ترک کرده بود، از سوی سرنشین یا سرنشینان یک خودروی ناشنای هدف چندین گلوله قرار گرفت و بر اثر جراحات وارده جان خود را از دست داد.

ادامه مطلب
دستگاه‌های اندرویدی هم در معرض خطر ابتلا به ویروس و بدا افزارها قرار دارند. متاسفانه در بسیاری از موارد علیرغم نشانه هایی که پدیدار می‌شوند، کاربر حتی نمی‌داند که تبلت یا گوشی وی به ویروس یا بد افزار دچار شده است. در این مقاله قصد داریم که به معرفی نشانه های وجود ویروس و بد افزار در اندروید بپردازیم.
ادامه مطلب

محصولی از کمپانی Smule سازنده نرم افزار بی نظیر Magic piano 


آیا به خوانندگی علاقه دارید؟ تا به حال چند بار سعی کرده اید که در هنگام پخش موزیک مورد نظر از خواننده مورد علاقه تان هم کلام با او تکست های ترانه را دنبال کرده و بخوانید؟!


اگر در این شرایط قرار دارید پیشنهاد می کنیم حتما نرم افزار Sing! Karaoke by Smule که به نرم افزار کارائوکه نیز معروف است را تست و تجربه نمایید. توسط این نرم افزار فوق العاده شما می توانید صدای خود را ضبط و سپس بر روی موزیک مورد نظرتان و به جای صدای خواننده قرار دهید!

ادامه مطلب

اپلیکیشن DNS66 یکی از برنامه های بسیار کاربردی محسوب می‌شود که بدون نیاز به روت بودن دستگاه و تاثیر زیاد بر روی مصرف شارژ باتری امکان بلاک کردن تبلیغات برنامه های اندرویدی را فراهم می‌کند. در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه بلاک تبلیغات برنامه های اندرویدی با استفاده از اپلیکیشن DNS66 بپردازیم.

ادامه مطلب