close
تبلیغات در اینترنت
دیجی هات،برترین مطالب از سراسر وب - 27

دیجی هات،برترین مطالب از سراسر وب

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی
  • نویسنده :
  • بازدید : 486 مشاهده
  • دسته بندی : عمومی ,

این بانک به تعداد حدود ۱۰ میلیون شماره موبایل اعتباری و دائمی ایرانسل کل کشور با فرمت NotePad و تکست می باشد ، نوع تفکیک براساس ۳۱ استان و حدود ۵۰۰ شهرستان اعم از بزرگ و کوچک می باشد.

یاد آور می شویم این بانک فقط شماره موبایل می باشد و برای افرادی که قصد راه اندازی سامانه های پیامکی و شرکت های تبلیغاتی مناسب می باشد.

لازم به ذکر است این شماره ها را در سایت ها با قیمت هایی از ۲۰۰۰ تا ۱۰۰٫۰۰۰ تومان میفروشند که میتوانید به رایگان از کوچکترین سایت ایرانیان دانلود نمایید.

 

ادامه مطلب

Clone Camera ۲٫۰ Full v2.2 برنامه ای برای عکسبرداری کلون است. CloneCamera به شما کمک می کند تا عکس های بی عیب و نقص کلون ایجاد کنید!

با این برنامه می توانید شما عکس های ترکیبی درست کنید. شما می تواند چند عکس از خود بگیرید و به صورت کاملا حرفه ای و گرافیک آنها را با هم ترکیب کنید. به عبارتی می توانید خود را در چندین قسمت از یک منظره در عکس قرار دهید.ادامه مطلب

جدیدترین نسخه Google Play Store اندروید

Google Play Store  نرم افزار و مارکت رسمی اندروید است که به کاربران اندرویدی این قابلیت را می دهد که به گنجینه ای از نرم افزارها و بازی های مختلف رایگان دنیا دسترسی داشته باشند که البته این مارکت برای کشورد ایران تحریم است!
ادامه مطلب

تغییرات قالب و سرور

جمعه 10 ارديبهشت 1395
  • نویسنده :
  • بازدید : 280 مشاهده
  • دسته بندی : عمومی ,

پس از کلی تلاش بالاخره قالب نهایی شد و با ظاهری جدید به کارمون ادامه میدیم.

این سایت و وبلاگ اولبن بار با آدرس farnoud.mihanblog.com در دسترس بود که پس از چند سال متاسفانه بدلیل کوتاهی خودم از دسترسی من خارج شده و هیجکسی هم اجازه ورود به بخش ادمین رو نداره.

امیدوارم بتونم با تجربیات بیشتر و دانشی که در این چندسال کسب کردم با قدرت بیشتری در خدمتتون باشم.

از همه عزیزانی که بعد از این همه سال و مسدود بودن سایت هنوز به این سایت سر میزنن بسیار ممنونم.

ادامه مطلب